V❤V vestuvių istorija

V&V – Vaidotės ir Vytauto tandemas yra be galo harmoningas ir smagus! Jų vestuvės vyko bene gražiausią 2018-ųjų datą – 2018.08.18. Pati diena tikrai buvo puiki – šiltas oras, saulė su debesėliais atokvėpiui ir svarbiausia dvi mylinčios ir stipriai plakančios širdys. Pagrindinė jaunųjų fotosesija vyko prieš ceremoniją. Vykome į mūsų mėgstamą vietą – VU botanikos sodą Kairėnuose.

Šis botanikos sodas yra tikrai didelis, tad nors ten atvykstant net ir populiarią vestuvių datą, kaip ši, kitų porų sutikome minimaliai. Ten yra daugybė skirtingų lokacijų, mes jį puikiai pažįstame, tad pagal jaunųjų pageidavimus sudarome maršrutą. Dar vienas botanikos sodo privalumų – vasarą, ten gaiviau nei mieste, galima rasti gaivaus pavėsio 🙂 Tad jei mėgstate gamtą ir norite privatume, tai bene geriausia vieta fotografuotis Vilniuje.


Be galo nuoširdi ir jausminga ceremonija vyko Bernardinų bažnyčioje. Net ir patys fotografuodami ašarą nubraukėme, buvo labai jautru ir tikra.

Po ceremonijos – sveikinimai, kadangi fotografuojame tiek nuotaikas, tiek ir pozuotus kadrus, čia, kad užimtų mažiau vietos sudedame kaip koliažą.
Po bažnyčios svečiai po truputį keliavo į šventės vietą, o mes su jaunaisiais ir liudininkais dar turėjome mini fotosesiją Bernardinų sode. Jauniesiems po tiek daug emocijų sukėlusios ceremonijos norėjosi trumpo poilsio, tad visi ramiai „sugarmour’e” suvalgėme ledų 🙂

Vykstant į šventės vietą, mes važiavome pirmi ir tiesiog bevažiuojant jau siauru keliuku link sodybos pamatėme nuostabų lauką, nudažytą vakarinės saulės spinduliais, tad sustojome ir dar pratęsėme fotosesiją, būna buvo išnaudoti tokią gamtos dovaną 🙂 Net vaivorykštė pasirodė! Šventė vyko jaukiame kluone, vyravo boho stiliaus dekoracijos. Sakėme tikros „Pinterest” vestuvės 🙂
Sveikinimai ir šventinės nuotaikos

Po sveikinimų buvo pertraukėlė, o po to buvo puokštės ir kelraiščio metimas, fotosesijos su šeima ir draugaisVisa šaunioji kompanija!Ir pabaigai magiški kadrai iš šventės vietos

Dėkojame jauniesiems už daugybę nuoširdžių emocijų kurias galėjome užfiksuoti, džiaugiamės buvę dalimi šios meilės šventės!

 

Linkėjimai,
Feel Photo fotografai
Monika ir Giedrius

You may also like

Leave a comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.