Priešvestuvinė fotosesija

Mūsų nuomone, priešvestuvinė fotosesija yra itin svarbu norint užtikrinti puikų vestuvių nuotraukų rezultatą, todėl šias fotosesijas savo jaunavedžiams dovanojame.

Natūralu, kad kyla nemažai klausimų apie tai, juk visiems jaunavedžiams tokia fotosesija bus pirmą kartą, tad nusprendėme į dažniausius klausimus atsakyti straipsnyje.
O jei kils daugiau klausimų, rašykite komentaruose – mielai atsakysime 🙂

KAM to reikia?

Tai yra naudinga tiek porai, tiek fotografui.

Priešvestuvinės fotosesijos metu geriau pažįstame vieni kitus, susidraugaujame, tad vestuvių dieną jaunavedžiai ir fotografai jau susitinka kaip geri pažįstami, tai sukuria jaukesnę atmosferą.

Dauguma porų nėra turėję profesionalių fotosesijų, tad natūraliai kyla jaudulys ir daug klausimų, kaip reikės elgtis, pozuoti, kaip atrodysiu nuotraukose ir t.t.
Priešvestuvinė fotosesija tampa tarsi repeticija prieš vestuves, tad vestuvių dieną dėl fotografavimosi nebereikia jaudintis 🙂 Juk ir taip bus jaudulys dėl santuokos ceremonijos ir tiesiog bus daug daug jausmų dėl tokios išskirtinės dienos, tad jau žinodami kaip dirba fotografai tiesiog galėsite mėgautis diena. Ši fotosesija ypač naudinga tiems, kas galvoja, kad jie yra nefotogeniški ar nemėgsta fotografuotis.

Fotografams priešvestuvinė fotosesija yra naudinga, nes geriau pažįsta jaunavedžius, išbando įvairius fotografavimo rakursus ir kartu sužino, kas priimtina jauniesiems, kas ne, ką jie mėgsta, ko tikisi ir taip toliau. Mūsų nuomone itin svarbu pažinti žmones, tik taip galima įgauti pasitikėjimą ir kartų perteikti tikruosius poros jausmus.

KAIP galima panaudoti šias nuotraukas?

  • Atspausdinti ant drobės ir padovanoti tėvams vestuvių šventės metu
  • Įrėminti nuotrauką ir padėti kaip dekoraciją šalia sveikinimų knygos
  • Pagaminti sveikinimų fotoknygą (šios nuotraukos bus kaip iliustracijos)
  • Papuošti svečių susėdimo planą
  • Papuošti šventės vietą
  • Pagaminti tėvams dovanų fotoknygas
  • Panaudoti vestuvių kvietimams
  • Artėjant vestuvių datai nusiųsti draugams kaip priminimą, jog šventė jau greitai
  • Pakviesti kolegas ir pažįstamus į vestuvių ceremoniją

 

KADA geriausia daryti priešvestuvinę fotosesiją?

Norint gauti nuotraukas dar iki vestuvių geriausia suplanuoti priešvestuvinę fotosesiją apie 1-2 mėnesius prieš vestuves, tai reikalinga tokiu atveju jei šias nuotraukas norėsite panaudoti šventės vietos papuošimui. Tačiau jei norėtumėte tiesiog panaudoti tik vieną ar keletą nuotraukų, galima fotosesiją planuotis ir maždaug likus 2 savaitėms iki vestuvių.

KOKIOMIS dienomis vyksta tokios fotosesijos?

Kadangi savaitgaliais fotografuojame vestuves, tad priešvestuvinės fotosesijos įprastai vyksta darbo dieną vakare ar kitu Jums patogiu laiku. Beje vakaras yra puikus metas, nes vasarą tokiu metu saulė pradeda leistis ir būna nuostabus apšvietimas. Taip pat konkrečią datą dažnai deriname ir sekdami orų prognozes. Nors mūsų nuomone, blogo oro nebūna 🙂

AR galite pasiūlyti idėjų priešvestuvinei fotosesijai?

Žinoma! Parašykite mums, tikrai pasiūlysime. Visada rekomenduojame sugalvoti kokią nors pramogą, pvz. išbandyti ko dar nedarėte, tai gali būti nuo šuolio drauge į ežerą, iki šaudymo iš lanko, pasivažinėjimo paspirtuku ar tiesiog lakstymo po laukus 🙂 Dar galima įsikūnyti į mėgstamus filmo ar kitus personažus, ar sugalvoti temą pvz. hipiai.
Tokia veikla, užimtumas padeda atsipalaiduoti prieš objektyvą, o fotosesijai įsivažiavus dauguma, kurie sako, kad nemoka pozuoti, nenori, kad fotosesija baigtųsi, nes taip smagu 🙂 Būna tikrai daug gerų emocijų 🙂 Ypač po darbo dienos labai linksma netradiciškai praleisti vakarą. Tai yra tikrų tikriausia pramoga 🙂


KĄ rekomenduojate rengtis?

Svarbiausia taisyklė – apranga turi būti patogi, nesvarbu kokia bus graži suknelė, bet jei ją nuolat reikės taisytis ar vis kris petnešėlė Jums bus sunkiau atsipalaiduoti, nes vis jaudinsitės dėl aprangos, o šios fotosesijos esmė juk ne drabužiai, o Jūs – Jūsų emocijos, šypsenos ir švytinčios akys!

Bendrai dėl aprangos – geriausiai atrodo vienspalviai, švelnesnių, labiau pastelinių atspalvių drabužiai. Ryškios spalvos gražu, bet ne visiems tinka ir kartais “šviečiantis” rūbas taip užgožia žmogų, kad tvarkant nuotraukas visur reikia jo spalvų intensyvumą/ryškumą mažinti… Taip pat tarpusavyje reikėtų pasiderinti aprangos stilių, kad nebūtų per didelio kontrasto – pvz. jei mergina su žavia suknelė, vaikinui reikėtų irgi labiau klasikinės aprangos – marškiniai, o ne palaidinė ir pan. Žinoma tai yra individualu, tad kiekvienu atveju, kai jau nusprendžiame fotosesijos vietą, visada galime patarti ir dėl aprangos konkrečiau.

KĄ dar reikėtų turėti?

Būtina turėti gerą nuotaiką 🙂 O iš daiktų, dažnai praverčia “pikniko dekis” geriausia, kad būtų vienspalvis, neutralios spalvos, dar tinka žalia spalva. Galite turėti muilo burbulų, tai klasika, bet su jais visada smagu. Taip pat jei dvejojate dėl aprangos galite pasiimti dar vieną komplektą.

Jei turite daugiau idėjų ar pastebėjimų, kviečiame juos rašyti komentaruose!

O dėl individualių klausimų galime rašyti mums – info@feelphoto.lt

Mūsų nuotraukas, atsiliepimus rasite čia: https://www.feelphoto.lt/vestuviu-galerija/
Kainos : https://www.feelphoto.lt/kainos/

Visos straipsnyje panaudotos nuotraukas © Feel Photo

Džiugaus pasiruošimo vestuvėms!

Nuoširdžiai,
Feel Photo fotografai
Monika ir Giedrius

 

You may also like

One comment

Leave a comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.