M❤T vestuvių istorija

Miglę ir Titą pažįstame iš seniau, tačiau džiaugiamės, kad fotografuojant net pažįstamus žmones pamatome ir atrandame juos naujai 🙂 Ši pora kartu jau yra ilgą laiką, tad savo meilės šventę jie ruošė pagal savo svajones ir norus.
Pavadintume jų meile brandžia, bet kartu išsaugojusią tą nepaprastą artumą, šiltumą ir žvaigždes akyse – matant vienas kitą.
Kadangi jie mėgsta gamtą, tačiau nebuvo laiko važiuoti toli, tad visa diena vyko aplink Senamiestį – Užupį, todėl mes suradome gamtą mieste – fotografavome Kūdrų parke bei Bernardinų sode, taip pat šiek tiek Užupyje.
Vestuvės vyko gegužės 26 d. – buvo be galo graži ir šilta pavasario diena.
Ceremonija vyko Bernardinų bažnyčios koplyčioje, ji buvo labai jauki, šilta ir pilna džiaugsmo! Neslėpsime tai viena mūsų mėgstamiausių bažnyčių – ceremonijos įprastai būna nuoširdžios bei jaukios, pačios koplyčios yra labai šviesios, tad smagu, kad taip sutampa, jog gana dažnai mūsų poros būtent čia tuokiasi 🙂

Po ceremonijos fotografuojame sveikinimus ir svečius – tiek pozuotus, tiek ir reportažinius kadrus, kadangi nuotraukų būna daug, dėl kompaktiškumo bloge sekančias nuotraukas sudėjome į koliažus 🙂 Beje Bernardinų bažnyčia turi tikrai jaukų kiemelį, kur tikrai patogu ir jauku pabūti su draugais.

Šventė vyko Downtown forest kiemelyje, šventės dalyviai gavo „festivalio” apyrankes, kad dirbantis personalas atskirtų kur yra šventės dalyviai, kur yra kiti žmonės (tiesiog atvykę į downtown forest).
Nerealius kepsnius ir įvairius užkandžius kepė Kitchen ideas – šefas Lukas Semeževičius. Šventės formatas buvo laisvas ir neįpareigojantis, jaukus viskas taip, kaip norėjo jaunieji 🙂 Kas norėjo bendravo, šoko ar gulėjo hamake 🙂

Vėlgi dalinamės dalimi akimirkų, kurias sukėlėme į koliažą, kur matosi bendra nuotaika 🙂

Beje kepėjai padarė puikius spec. efektus nuotraukoms, sukūrėme smagius portretus dūmų fone 🙂 Čia sudėjome į koliažą žinoma tik dalį nuotraukų 🙂


Gera švęsti meilę!

Nuoširdžiai
Feel Photo fotografai
Monika ir Giedrius

You may also like

Leave a comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.