Fotografai Monika ir Giedrius

   Mes – Monika ir Giedrius esame profesionalūs fotografai be galo mylintys savo darbą. Geriausias įvertinimas – Jūsų gera nuotaika ir šypsenos veiduose.
   Susipažinome studijuodami fotografiją, toliau tęsėme audiovizualinių menų studijas. Fotografija yra ne tik darbas, bet gyvenimo būdas. Kai nefotografuojame ir neretušuojame – mokome fotografijos privačiai. Giedrius taip pat dėsto fotografiją Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, Monika dirba fotoknygų spaudos įmonėje, rašo kelionių fotoistorijas. Kultūros renginiai, muziejai, kinas, knygos – neatsiejama gyvenimo ir įkvėpimo dalis.
Nuolat gilinamės ne tik į fotografijos technologiją, bet ir į bendravimo psichologiją. Geras rezultatas gaunamas ne tik gerai įvaldžius techniką bei kompoziciją, bet ir sukuriant jaukią atmosferą – juk fotografuotis turi būti gera ir linksma! Dauguma klientų būtent akcentuoja, kad net ir nerimavę prieš fotosesiją, joje jautėsi gerai ir net nenorėjo, kad ji pasibaigtų Taip, pozuoti nuotraukoms yra pramoga, o ne darbas!    Profesionaliai kartu vestuves fotografuojame 6 metus. Dirbame dviese, kad užfiksuotume visas svarbiausias akimirkas, emocijas, įvykius. Galime įgyvendinti visas, net ir nerealiausias idėjas, taip pat kuriame įspūdingas fotografijas naudojant piešimo šviesa techniką. Kas tai? Susitikime ir papasakosime daugiau!
   Esame iš Vilniaus, bet fotografuojame visoje Lietuvoje ir visame pasaulyje

info@feelphoto.lt tel. 868391833 (Giedrius) tel. 867743636 (Monika)